Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Policja w Internecie.


Komenda Główna Policji:
Strony oficjalne zawierające aktualny serwis informacyjny, ogólne informacje o Policji, dane o osobach poszukiwanych, opisy spraw do wyjaśnienia, materiały dotyczące problematyki kryminalnej, zestawienia statystyczne i informacje archiwalne, a także odnośniki do stron jednostek policyjnych i innych witrynn poświęconych zagadnieniom kryminalnym, szkoły, podstawy prawne, profilaktyka, dane kontaktowe.

Bydgoszcz - Wojewódzka Komenda Policji:
Struktura policji w województwie kujawsko-pomorskim, informacje dotyczące wydawania pozwolenia na broń, statystyki zdarzeń drogowych, linki do stron innych WKP.

Gdańsk - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura administracyjna, pracownicy, aktualności z codziennej pracy Komendy, prezentacja wyników działań pomorskiej policji, a także adresy i telefony jednostek policji województwa pomorskiego. Ponadto informacja o związkach zawodowych policjantów.

Gorzów Wielkopolski - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura organizacyjna, prezentacja kadr, raporty dotyczące przestępstw, osób poszukiwanych, itp.

Katowice - Komenda Wojewódzka Policji:
Jednostki policji w województwie, aktualności z regionu i nie tylko, prawo a życie, prewencja, policja drogowa i in.

Kraków - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura organizacyjna i charakterystyska poszczególnych wydziałów, realizowane programy, osoby zaginione i poszukiwane, komunikaty policyjne, aktualności.

Lublin - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura organizacyjna i zakres działalności poszczególnych wydziałów, adresy i telefony, komunikaty rzecznika prasowego, programy prewencyjne, poszukiwania, aktualności.

Łódź - Komenda Wojewódzka Policji:
Policyjny serwis informacyjny o zanotowanych zdarzeniach i o tym, jak minął tydzień na drogach. Strony opracowane przez Zespół Prasowy KWP w Łodzi.

Olsztyn - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura organizacyjna i informacje o poszczególnych wydziałach KWP, oferta Laboratorium Kryminalistycznego, poradnik "jak zostać policjantem".

Opole - Komenda Wojewódzka Policji:
Informacje prasowe. Wykaz Komend powiatowych. Alfabetyczny spis jednostek Policji województwa opolskiego. Alfabetyczny spis województw.

Poznań - Komenda Wojewódzka Policji:
Zdarzenia, statystyka, wykaz jednostek, dzielnicowi, informacje Biura do Walki z Przestępczością Narkotykową, informacje dla kierowców, listy gończe za poszukiwanymi przestępcami.

Radom - Komenda Wojewódzka Policji
Strona zawiera informacje o Policji Kryminalnej, Prewencji, Komendach Powiatowych, program "Bądz bezpieczny" oraz foto przestrogi.

Szczecin - Komenda Wojewódzka Policji:
Struktura organizacyjna oraz informacje o poszczególnych jednostkach i wydziałach policji, serwis prasowy, osoby poszukiwane, akcje na rzecz bezpieczeństwa dzieci, wiadomości o narkotykach, aktualności.

Warszawa - Komenda Stołeczna Policji
Strona zawiera informacje o Warszawskich Komisariatach, Komendantach oraz programie "Bezpieczne Miasto"

Wrocław - Komenda Wojewódzka Policji:
Strona zawiera informacje o strukturze KWP, prezentację komendantów, charakterystykę wydziałów, biuletyn informacyjny, informacje na temat funkcjonowania policji, ustawy prawne oraz odnośniki do stron WWW innych wojewódzkich komend policji.

Bielsko-Biała - Komenda Miejska Policji:
Oficjalna strona Komendy Miejskiej Policji zawiera informacje o podległych komisariatach, aktualnych zdarzeniach, narkotykach oraz bezpieczeństwie dorosłych i dzieci. Ponadto ciekawe cytaty z policyjnych akt.

Częstochowa - Komenda Miejska Policji:
Serwis przedstawia adresy i telefony jednostek policji, przegląd wydarzeń tygodnia. Ponadto zawiera ciekawostki z pracy policji, informacje o niebezpiecznych miejscach na naszych drogach oraz listę osób poszukiwanych.

Elbląg - Komenda Miejska Policji:
Struktura organizacyjna, statystyki policyjne, bezpieczne miasto, biuletyn, Interpol, poszukiwani, magazyn 997.

Grudziądz - Komenda Miejskiej Policji:
Informacje o kierownictwie, komunikaty, zdarzenia, przestrogi drogowe, informacje o oznakach używania alkoholu i innych narkotyków.

Hajnówka - Komenda Powiatowa Policji:
Strona informacyjna komendy zawiera raporty na temat przestępczości w powiecie hajnowskim, porady dotyczące bezpieczeństwa i zapobieganiu przestępczości, statystyki wykroczeń, akty prawne dotyczące ruchu drogowego oraz wykaz policjantów dzielnicowych i dowcipy o Policji.

Iława - Komenda Powiatowa Policji:
Witryna komendy policji zawierająca przydatne telefony alarmowe, aktualności, porady na temat narkotyków, zabezpieczenia domu, zagrożeń ze strony sekt. Również statystyki drogowe i humor policyjny.

Kalisz - Komenda Miejska Policji:
Przestępstwa i zdarzenia kryminalne, osoby poszukiwane, dane statystyczne dotyczące pracy policji i wiele innych informacji.

Kartuzy - Komenda Powiatowa Policji:
Strona zawiera obszerne informacje dotyczące działalności komendy, na terenie poszczególnych rewirów. Ponadto są tu także informacje dotyczące zwalczania nakotyków oraz foto przestrogi.

Łódź - Komenda Miejska Policji:
Informacje o kadrze i poszczególnych wydziałach komendy, porady Zespołu Prewencji Kryminalnej, informacje o komisariatach, informacje o zdarzeniach - tydzień na drodze.

Nowy Targ - Komenda Powiatowa Policji:
Prezentacja placówki i jej struktury, komunikaty o osobach zaginionych, wybrane przepisy prawne oraz dane teleadresowe oddziałów.

Police - Komenda Powiatowa Policji:
Listy osób poszukiwanych, zaginionych, listy gończe. Na stronie udostępniono też podział gmin na sołectwa oraz porady co zrobić w razie wypadku, informacje o mandatach, bezpieczeństwie na drodze i inne. Anonimowa skrzynka kontaktowa.

Suwałki - Komenda Miejska Policji:
Strona informacyjna policji, zawiera informacje o rzeczniku prasowym i możliwościach kontaktu, dzielnicowych, poszczególnych sekcjach, a także linki do innych stron policyjnych w sieci.

Świnoujście - Komenda Miejska Policji:
Oficjalna strona komendy. Zawiera informacje dotyczące poszczególnych wydziałów, ogłoszenia poszukiwanych i zaginionych. Oprócz tego są tu odnośniki do miasta Świnoujścia oraz do Komendy Głównej Policji.

Toruń - Komenda Miejska Policji:
Informacje kontaktowe poszczególnych oddziałów policji toruńskiej, kierownictwo oraz wykaz dzielnicowych i zdjęcia.

Warszawa Bemowo - Komisariat Policji:
Informacje o kierownictwie komisariatu, funkcjonariuszach dzielnicowych oraz mapa rejonów pracy dzielnicowych. Ponadto informacje o Systemie Ochrony Sąsiedzkiej.

Włocławek - Komenda Miejska Policji:
Struktura jednostki, dzielnicowi i charakterystyka ich pracy, działalność Miejskiego Sztabu Policji, ogłoszenia o przetargach, osoby aktualnie poszukiwane.

Zgorzelec - Komenda Powiatowa Policji:
Podstawowe informacje na temat komendy - komendanci, dzielnicowi (dane osobowe, numery telefonów); statystyki - przestępczość. Porady jak zachować się w trakcie wypadku, jakimi uprwnieniami dysponuje policja. Informacje dla chętnych do pracy w policji. Zdjęcia osób zaginionych bądź poszukiwanych.

Żory - Komenda Miejska Policji:
Kronika policyjna. Rewiry dzielnicowych. Policja Drogowa. Poszukiwani. Informacje o Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Porady: Bezpieczne miasto, osiedle, chroń swoje mieszkanie, policyjne rady dla kobiet, przemoc w rodzinie, dla młodzieży - umiejętność odmawiania, ABC wykroczeń. Plan miasta.

 
 

Policja na świecie:

BKA - Das Bundeskriminalamt

DEA

FBI

INTERPOL

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.