Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: czwartek, 1 grudnia 2022
Imieniny: Edmunda, Blanki

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Przetargi aktualne

Archiwum przetargów

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego)

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego, objętej Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego, objętej Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną)

Pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Pukinin gm. Rawa Mazowiecka 

drukuj (Pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Pukinin gm. Rawa Mazowiecka)

Pierwszy pisemny, ograniczony przetarg na sprzedaż zabudowanej nieruchomości, położonej w Rawie Mazowieckiej 
Ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Rawie Mazowieckiej 

drukuj (Ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Rawie Mazowieckiej)

WYKAZ DOTYCZĄCY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM OSRODKA ZDROWIA W KALENIU GM. SADKOWICE PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY 

drukuj (WYKAZ DOTYCZĄCY NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ BUDYNKIEM OSRODKA ZDROWIA W KALENIU GM. SADKOWICE PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY)

Wykaz nieruchomości Skarbu państwa przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego poł. w obrębie Pukinin gm. Rawa Maz. 

drukuj (Wykaz nieruchomości Skarbu państwa przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego poł. w obrębie Pukinin gm. Rawa Maz.)

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym pisemnym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości poł. w obrębie Nr 4 Rawy Mazowieckiej 

drukuj (Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym pisemnym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości poł. w obrębie Nr 4 Rawy Mazowieckiej)

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego, objętych Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną 
Wykaz nieruchomości zabudowanej przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego. 
Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 i 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 i 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego)

Wykaz nieruchomości lokalowej przeznaczonej do sprzedaży - przeznacza się do sprzedaży bez przetargu na rzecz najemcy, samodzielny lokal mieszkalny 

drukuj (Wykaz nieruchomości lokalowej przeznaczonej do sprzedaży - przeznacza się do sprzedaży bez przetargu na rzecz najemcy, samodzielny lokal mieszkalny)

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego 
Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego)

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego ograniczonego 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 4 przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego ograniczonego)

Wykaz nieruchomości w obrębie nr 4 przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego 

drukuj (Wykaz nieruchomości w obrębie nr 4 przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego)

Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do zamiany 

drukuj (Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonej do zamiany)

"Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego, objętych ŁSSE" 

drukuj ("Wykaz nieruchomości poł. w Rawie Mazowieckiej w obrębie 5 przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargu pisemnego nieograniczonego, objętych ŁSSE")

"Przetarg nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w obrębie Studzianek i obrębie Rosławowice gmina Biała Rawska" 

drukuj ("Przetarg nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w obrębie Studzianek i obrębie Rosławowice gmina Biała Rawska")

Ogłoszenie o odwołaniu prztragu 
 

Rawa Mazowiecka, 22 sierpnia 2006 r.

O G Ł O S Z E N I E

Na podstawie art.38 ust.4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz. U. Nr 261 z 2004 r. poz.2603, odwołuję przetarg wyznaczony w Starostwie Powiatowym na dzień 22 sierpnia 2006 r. godz. 12.00 , na sprzedaż działki oznaczonej nr 152 o pow.0,1333 ha poł. w obrębie Studzianek gm.Biała Rawska oraz działki nr 613 o pow. 0,5517 ha poł. w obrębie Rosławowice gm. Biała Rawska.

Wadium pozostaje do odbioru w kasie tut. urzędu, pokój nr 1.

drukuj (Ogłoszenie o odwołaniu prztragu)

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.