Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

baner-efr-prow1.png

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:  Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja pn.: ” Scalanie gruntów obiektu Ścieki” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014 – 2020

Celem planowanej operacji jest poprawa struktury obszarowej i rozłogów gospodarstw rolnych, zmniejszenie ilości działek, wydzielenie ekwiwalentu gruntowego w niewielkiej odległości od siedliska, dostosowanie dróg transportu rolnego do ruchu maszyn rolniczych oraz takie ukształtowanie by zapewniały każdej wydzielonej działce dostęp do drogi publicznej.

Środki finansowe przyznane na realizację operacji  5 109 003,24 zł – 100% kosztów kwalifikowanych operacji, z czego  poziom pomocy EFRROW w formie refundacji wynosi 3 250 858,00 zł, tj. 63,63 % poniesionych kosztów kwalifikowalnych.

Informacja o projekcie: Przedmiotem realizowanego projektu jest przeprowadzenie scalenia gruntów na obszarze części obrębu Ścieki,  gm. Rawa Mazowiecka  o pow. 472,2817 ha, wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym, obejmującym m.in. rekultywacje likwidowanych odcinków dróg i gruntów zdegradowanych, budowę, przebudowę, modernizację sieci dróg na obszarze scalenia.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.