Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 1 czerwca 2020
Imieniny: Jakuba, Justyny

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

List do Maturzystów 2020 roku 

Szanowni Nauczyciele i Rodzice
Drodzy Maturzyści
Powiatu Rawskiego

         Nadszedł dzień, w którym stajecie się Absolwentami swojej szkoły. Opuszczacie jej mury, zachowując wspomnienia, przyjaźnie i zdobytą wiedzę. Zanim jednak zamkniecie w swoim życiu ten etap nauki, czeka Was bardzo ważne wydarzenie, jakim jest zbliżający się egzamin maturalny. Mam nadzieję, że panująca w naszym kraju sytuacja epidemiologiczna z powodu koronawirusa, nie przeszkodzi Wam przystąpić do matury, zdać ją najlepiej jak potraficie i dostać się na wymarzone studia. Trzymam kciuki, aby Wam się to udało.

Matura to szczególny egzamin, ponieważ jest podsumowaniem Waszej dotychczasowej pracy oraz przepustką do dalszej przyszłości.

         Wierzę, że kierunek rozwoju jaki dla siebie wybierzecie, będzie tym, który przyniesie Wam  w dalszym dorosłym życiu satysfakcję i powodzenie. Jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie sobie miejsce w tym pięknym aczkolwiek skomplikowanym świecie.

         Składam również ogromne podziękowania Dyrekcji i Nauczycielom, którzy przez ostatnie miesiące w niesamowicie trudnych warunkach pracowali z tegorocznymi Maturzystami, aby jak najlepiej przygotować ich do nadchodzących egzaminów oraz do dorosłego  i odpowiedzialnego życia.

         Szanownym Rodzicom pragnę podziękować za okazane szkole zaufanie i owocną współpracę. Życzę przy tym wielu powodów do dumy ze swoich dorosłych już dzieci.

 

Starosta Rawski
Józef Matysiak

drukuj (List do Maturzystów 2020 roku)

  • autor: B.M., data: 2020-04-23

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.