Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Karta do Głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim na 2019 rok 

Informujemy, że każdy mieszkaniec Powiatu Rawskiego może oddać wyłącznie jeden głos na zadania w ramach budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim na 2019 rok. W przypadku stwierdzenia oddania przez jedną osobę głosów na więcej niż jedno zadanie, wszystkie głosy oddane przez tę osobę uznane zostaną za nieważne.

Głosowanie odbywa się na kartach do głosowania, dostępnych w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy Placu Wolności 1 oraz poniżej na niniejszej stronie www, poprzez złożenie karty do urny, elektronicznie poprzez oddanie głosu za pośrednictwem ankiety internetowej zamieszczonej na stronie www.powiatrawski.pl/głosowanie_bo_2019 lub poprzez przesłanie skanu karty drogą elektroniczną na adres: starostwo@powiatrawski.pl.

Oddanie głosu w ramach Budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim w 2019 roku jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie  danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procedury Budżetu Obywatelskiego przez Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

drukuj (Karta do Głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim na 2019 rok)

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.