Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: wtorek, 11 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Ligii

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

16. edycja Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast 

Szanowni Państwo,
w Brukseli trwają pracę związane z przygotowywaniem odpowiedniego programu 16. edycji Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast (EWRC), jednego z najważniejszych organizowanych w stolicy Unii Europejskiej wydarzeń poświęconych problematyce rozwoju regionalnego. Ponieważ w tym roku obchodzone jest 30-lecie Polityki Spójności, tegoroczna edycja ma na celu aktywniejsze włączenie się regionów a przede wszystkim obywateli w dyskusję na temat przyszłości UE i koniecznych zmian pod hasłem „Za silną unijną polityką spójności po 2020 r.”. 16. edycja EWRC odbędzie się w dniach 8-11 października 2018 r. W trakcie 4 dni odbędzie się ponad 100 debata i warsztatów

Województwo Łódzkie, razem z partnerami konsorcjum z Hiszpanii (region: Extremadura, Murcja), Portugalii (region Altenejo), Słowenii (region Przymorza) i Polski (region: Małopolska, Łódzkie) zgłosiło propozycję organizacji seminarium:

  • w obszarze tematycznym pn. Przyszłość Polityki Spójności oraz budżet Unii Europejskiej (Future of Cohesion Policy, EU budget),
  • pod tytułem  „Synergia Funduszy Europejskich na rzecz inteligentnego, zdrowego i aktywnego życia”  (Smart well-being and future synergies of European funds).

Uprzejmie prosimy o wsparcie naszej inicjatywy  oraz  Europejskiego Komitetu Regionów poprzez wypełnienie elektronicznej ankiety https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/session_2018_proposals, którą można uzupełnić do dnia 27 kwietnia 2018 r. Pomocniczo, w załączeniu przesyłamy  wzór wypełnionej ankiety.

 

  • autor: B.M., data: 2018-04-23

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.