Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

 • Wspieraj lokalnie
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
 • Geoportal
 • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
 • Szczepienie przeciwko COVID-19
 • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

 • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

„Mikołajkowy Konkurs Strzelecki” o Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka 

foto 1 - link do „Mikołajkowy Konkurs Strzelecki” o Puchar Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w organizowanej imprezie dnia 16 grudnia 2017 roku o godzinie 1200 do strzelnicy pneumatycznej przy ulicy Jerozolimskiej 4 w Rawie Mazowieckiej.

Wyniki z Indywidualnych Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Rawskiego z okazji Święta Niepodległości 

foto 1 - link do Wyniki z Indywidualnych Zawodów Strzeleckich o Puchar Starosty Rawskiego z okazji Święta Niepodległości

Wyniki Zawodów strzeleckich o Puchar Starosty Rawskiego, z okazji Święta Niepodległości. przeprowadzone przez ZP LOK w Rawie Mazowieckiej na strzelnicy LOK „Podlas” w dniu 11 Listopada 2017 r.

Indywidualne Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Rawskiego z okazji Święta Niepodległości 

baner LOK - link do Indywidualne Zawody Strzeleckie „Wiosna 2017”

Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej Zarząd Powiatowy LOK w Rawie Mazowieckiej organizuje Indywidualne Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Rawskiego z okazji Święta Niepodległości  - 11 listopda 2017 r.,  godzina 1200 na strzelnicy LOK „Podlas”.

Wyniki Zawodów strzeleckich z okazji 78 Rocznicy II wojny światowej o Puchar przechodni koła LOK KŻR w Rawie Mazowieckiej 

foto 1 - link do Wyniki Zawodów strzeleckich z okazji 78 Rocznicy II wojny światowej o Puchar przechodni koła LOK KŻR w Rawie Mazowieckiej

Pomimo wątpliwych warunków atmosferycznych niewielka grupa sympatyków strzelectwa sportowego przyjechała na strzelnicę LOK ,,Podlas". Podczas sprzyjającej pogody, w zawodach wzięło udział 13 osób...

Wyniki Konkursu Strzeleckiego z okazji XIX Dożynek Powiatowych 2017 

foto 1 - link do Wyniki Konkursu Strzeleckiego z okazji XIX Dożynek Powiatowych 2017

Wyniki Konkursu Strzeleckiego z karabinka pneumatycznego, podczas imprezy masowej z okazji: „Dożynki Powiatowe” 27 sierpnia 2017 r. - Biała Rawska.

Indywidualne Zawody Strzeleckie w Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej 

Już w sobotę 2 września 2017 r. w kolejną Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej, Zarząd Powiatowy, Klub Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Rawie Mazowieckiej organizuje Zawody strzeleckie na strzelnicy LOK ,,Podlas" od godz. 1130. Sympatyków strzelectwa sportowego serdecznie zapraszamy.

Wyniki Zawodów Strzeleckich z okazji Święta Wojska Polskiego o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej 

foto 1 - link do Wyniki Zawodów Strzeleckich z okazji Święta Wojska Polskiego o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej

Wyniki Zawodów Strzeleckich z okazji Święta Wojska Polskiego o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej z dnia 15 sierpnia 2017 roku na strzelnicy LOK „Podlas”.

Indywidualne Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej z okazji Święta Wojska Polskiego 

foto na stanowiskach - link do Indywidualne Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej z okazji Święta Wojska Polskiego

Stowarzyszenie - Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju organizuje w  dniu 15 sierpnia 2017 r. Indywidualne Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej z okazji Święta Wojska Polskiego.

Powiatowy Dzień Dziecka z LOK - fotogaleria 

foto 2 - link do Fotogalerii z Powiatowego Dnia Dziecka z LOK

Podczas imprezy z okazji Powiatowego Dnia Dziecka w Białej Rawskiej, ZP LOK z Rawy Mazowieckiej przeprowadził strzelanie na przygotowanej strzelnicy z karabinka pneumatycznego (wiatrówki) dla dzieci i młodzieży szkolnej. Do Strzelania zgłosiło się 74 osoby w większości dzieci do lat  15. Strzelanie zakończyło się po godzinie 1800.

226 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja 

baner - Obchody 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Starosta Rawski, Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka, Wójt Gminy Rawa Mazowiecka oraz Dziekan Rawski zapraszają na obchody 226 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w dniu 2 - 3 maja 2017 r.

Wyniki z Indywidualnych Zawodów Strzeleckich „Wiosna 2017” 

foto 5 - link do Indywidualne Zawody Strzeleckie „Wiosna 2017”

Dnia 25 marca 2017 r. na strzelnicy LOK "Podlas" odbyły się zawody z okazji - Otwarcie Sezonu pn."WIOSNA 2017". Strzelanie przeprowadzono z karabinka sportowego kal. 5,6 mm typu "WOSTOK" i pistoletu sportowego kal. 5,6 mm typu "MARGOLIN"...

Indywidualne Zawody Strzeleckie „Wiosna 2017” 

baner LOK - link do Indywidualne Zawody Strzeleckie „Wiosna 2017”

Stowarzyszenie - Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju oraz Zarząd koła LOK KŻR „Magnum” w Rawie Mazowieckiej organizuje Indywidualne Zawody Strzeleckie „Wiosna 2017”  - 25 marca 2017 r.,  godzina 1200 na strzelnicy LOK „Podlas”.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.