Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: piątek, 19 lipca 2019
Imieniny: Wincentego, Wodzisława

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Teleinformatyczna sieć światłowodowa w powiecie rawskim 

grafika,miniatura,12480,logo-itv-media-duze.jpg

Od 2006 r. ITV Media Sp. z o.o. jest regionalnym operatorem telekomunikacyjnym, którego celem jest  zapewnienie każdemu członkowi lokalnej społeczności możliwości korzystania z szerokopasmowego dostępu do sieci Internet i innych cyfrowych usług telekomunikacyjnych np. telewizji lub telefonu. W ramach dotychczas zrealizowanych projektów powstało ponad 1000 km sieci światłowodowej oraz przyłączy na terenie kilku okolicznych powiatów.
 Zaufały nam tysiące klientów indywidualnych, firm jak również Jednostki Samorządowe w wyniku czego obsługujemy znaczną ilość instytucji użyteczności publicznej tj. szkoły, urzędy, remizy, biblioteki, świetlice, zarówno na terenach miejskich jak i wiejskich. To właśnie tereny wiejskie, dzięki projektom które realizujemy, z terenów wykluczonych cyfrowo, tzw. „białych plam”  stają się obszarami posiadającymi nowoczesną sieć telekomunikacyjną będącą obecnie podstawą wzrostu atrakcyjności tych terenów zarówno dla przedsiębiorców jak i mieszkańców.  Budowa nowoczesnych, telekomunikacyjnych sieci światłowodowych umożliwia rozwój rejonu oraz podniesienie jakości życia całej społeczności  poprzez możliwość ulepszenia systemów informatycznych dla szkół, urzędów, placówek zdrowia, instytucji kultury, jak i szansa na rozwój lokalnych przedsiębiorstw.  
Dzięki dynamicznej polityce skierowanej na rozwój uzyskaliśmy pozycję jednego z regionalnych liderów budowy sieci Internet z prędkością danych do 1 Gb/s wykorzystując technologię światłowodową budując ją tam gdzie żaden inny operator nie dotarł.
W celu zasięgnięcia dalszych informacji serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 530 865 601 lub mailowo tomasz.fudala@itvmedia.pl

 

  • autor: B.M., data: 2017-10-02

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.