Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: piątek, 19 sierpnia 2022
Imieniny: Jana, Bolesława

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Ogólnopolski Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2016/2017 

W dniach 26 – 27.05.2017 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej „Milenium” odbył się Ogólnopolski Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2016/2017. - turniej rozgrywano na 16 stołach.

W Y N I K I: - DZIEWCZĘTA

I DZIEŃ - 26.05.2017r. -  I RUNDA

GRUPA „A”

STO Gdańsk - Kowale 3 : 0

Gorzkowice - 9 Ełk 3 : 1

Gorzkowice - Waksmund 0 : 3

9 Ełk - Kowale 3 : 0

Waksmund - Ełk 3 : 0

STO Gdańsk - Gorzkowice 1 : 3

9 Ełk - STO Gdańsk 0 : 3

Kowale - Waksmund 0 : 3

Kowale - Gorzkowice 1 : 3

Waksmund - STO Gdańsk 3 : 0

GRUPA „B”

Dalachów - Śmigiel 3 : 1

Trzebieszowice - 3 Ligota 3 : 2

Trzebieszowice - 20 Płock 3 : 2

3 Ligota - Śmigiel 2 : 3

20 Płock - 3 Ligota 3 : 1

Dalachów - Trzebieszowice 0 : 3

3 Ligota - Dalachów 3 : 0

Śmigiel - 20 Płock 0 : 3

Śmigiel - Trzebieszowice 0 : 3

20 Płock - Dalachów 3 : 0

 

GRUPA „C”

Kołczyn - Godów 3 : 0

Stalowa Wola - 8 Sopot 2 : 3

Stalowa Wola - 6 Mikołów 0 : 3

8 Sopot - Godów 3 : 0

6 Mikołów - 8 Sopot 3 : 1

Kołczyn - Stalowa Wola 1 : 3

8 Sopot - Kołczyn 3 : 0

Godów - 6 Mikołów 0 : 3

Godów - Stalowa Wola 1 : 3

Mikołów - Kołczyn 3 : 0

GRUPA „D”

Międzyzdroje - 2 Gołdap 3 : 0

Korzeniów - 2 Oborniki 3 : 0

Korzeniów - 3 Lubartów 2 : 3

2 Oborniki - 2 Gołdap 3 : 0

3 Lubartów - 2 Oborniki 3 : 0

Międzyzdroje - Korzeniów 3 : 1

2 Oborniki - Międzyzdroje 1 : 3

2 Gołdap - 3 Lubartów 0 : 3

2 Gołdap - Korzeniów 0 : 3

3 Lubartów - Międzyzdroje 3 : 2

 

II RUNDA - MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

o miejsca I – VIII

Waksmund - 8 Sopot 3 : 0

3 Lubartów - 20 Płock 1 : 3

6 Mikołów - Gorzkowice 3 : 1

Trzebieszowice - Międzyzdroje 3 : 0

 

o miejsca IX - XVI

Gdańsk - Kołczyn 3 : 0

2 Oborniki - Śmigiel 0 : 3

Stalowa Wola - 9 Ełk 3 : 0

3 Ligota - Korzeniów 3 : 0

o miejsca XVII – XX

Kowale - 2 Gołdap 3 : 1

Dalachów - Godów 3 : 0

 

II DZIEŃ - 27.05.2017r. III RUNDA PÓŁFINAŁY

o miejsca I - IV

Waksmund - 20 Płock 3 : 2

Trzebieszowice - 6 Mikołów 3 : 2

o miejsca V - VIII

Gdańsk - Śmigiel 1 : 3

3 Ligota - Stalowa Wola 1 : 3

 

IV RUNDA - MECZE FINAŁOWE

o miejsca V - VIII

o VII. Gorzkowice - 8 Sopot 3 : 2

o V. Lubartów - Międzyzdroje 3 : 1

o III. Płock - Mikołów 3 : 1

o I. Waksmund - Trzebieszowice 3 : 0

o miejsca IX – XX

o IX Stalowa Wola - Śmigiel 3 : 1

o XI Ligota - Gdańsk 3 : 2

o XIII Oborniki - Ełk 3 : 0

o XV Kołczyn - Korzeniew 3 : 0

o XVII Dalachów - Kowale 3 : 2

o XIX Gołdap - Godów 3 : 1

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT

  1. Szkoła Podstawowa Waksmund (woj. małopolskie)
    (Małysiak Kamila, Cyrwus Anna, Handzel Weronika)
  2.  Szkoła Podstawowa Trzebieszowice (dolnośląskie)
    (Podyma Karolina, Krysińska Paula)
  3. Szkoła Podstawowa nr 20 Płock (mazowieckie)
    (Czubakowska Julia, Friszt Alicja)
  4. Szkoła Podstawowa nr 6 Mikołów (śląskie)
    (Gąsior Natalia, Gąsior Oliwia)
  5. Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów (lubelskie)
  6. Szkoła Podstawowa nr 1 Międzyzdroje (zachodniopomorskie)
  7. Szkoła Podstawowa Gorzkowice (łódzkie)
  8. Szkoła Podstawowa nr 8 Sopot (pomorskie)
  9. Szkoła Podstawowa nr 12 Stalowa Wola (podkarpackie)
  10. Szkoła Podstawowa Śmigiel (wielkopolskie)
  11. Szkoła Podstawowa nr 3 Ligota (śląskie)
  12. Społeczna Szkoła Podstawowa STO Gdańsk (pomorskie)
  13. Szkoła Podstawowa nr 2 Oborniki (wielkopolskie)
  14. Szkoła Podstawowa nr 9 Ełk (warmińsko - mazurskie)
  15. Szkoła Podstawowa Kołczyn (lubuskie)
  16. Szkoła Podstawowa Korzeniów (podkarpackie)
  17. Szkoła Podstawowa Dalachów (opolskie)
  18. Szkoła Podstawowa Kowale (opolskie)
  19. Szkoła Podstawowa nr 2 Gołdap (warmińsko - mazurskie)
  20. Szkoła Podstawowa Godów (świętokrzyskie)

 

W Y N I K I: - CHŁOPCY

I DZEŃ 26.05.2017r. - I RUNDA

Grupa „A”

Śmigiel - Międzyzdroje 3 : 2

Międzyzdroje - Drzonków 0 : 3

Drzonków - Śmigiel 3 : 0

Grupa „D”

Rawa Maz - Kołczyn 3 : 0

Kołczyn - Piastów 0 : 3

Piastów - Rawa Maz 3 : 2

Grupa „F”

Gryfice - Pszów 1 : 3

Pszów - 3 Działdowa 3 : 2

Działdowo - Gryfice 3 : 1

Grupa „G”

Łasin - Tyniec Mały 3 : 2

Tyniec Mały - Nysa 0 : 3

Nysa - Łasin 3 : 1

 

Grupa „B”

Limanowa - Wasilków 3 : 1

Wasilków - Dukla 0 : 3

Limanowa - Limanowa 3 : 0

Grupa „C”

- Wola Krzysztop. 2 : 3

Wola Krzysz. - Niedrzwica 1 : 3

Niedrzwica - Żychlin 3 : 1

Grupa „E”

Ligota - Cudzynowice II 3 : 0

Cudzynowice II - Strzelin 1 : 3

Strzelin - Ligota 1 : 3

Grupa „H”

Szczytniki - Gołdap 3 : 2

Płock - Cudzynowice 3 : 0

Cudzynowice - Szczytniki 0 : 3

Płock - Gołdap 3 : 1

Cudzynowice - Gołdap 0 : 3

Szczytniki - Płock 3 : 1

 

II RUNDA - MECZE 1/8

Drzonków - Płock 3 : 0

Łasin - Wola Krzysztoporska 3 : 0

Pszów - Limanowa 1 : 3

Piastów - Strzelin 3 : 1

Niedrzwica - Działdowo 3 : 1

Ligota - Rawa Maz 3 : 1

Szczytniki - Śmigiel 3 : 0

Dukla - Nysa 3 : 0

 

o miejsca XVII – XXV

Grupa I

Gryfice - Cudzynowice 3 : 0

Cudzynowice- Międzyzdroje 3 : 2

Międzyzdroje - Gryfice 2 : 3

Grupa II

Cudzynowice II - Gołdap 1 : 3

Gołdap - Wasilków 3 : 0 Wasilków – Cudzynowice II 3 : 1

Grupa III

Kołczyn - Tyniec 1 : 3

Tyniec - Żychlin 3 : 2

Żychlin - Kołczyn 3 : 1

 

III RUNDA MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

o miejsca I– VIII

Drzonków - Łasin 3 : 0

Limanowa - Piastów 2 : 3

Niedrzwica - Ligota 3 : 2

Dukla - Szczytniki 3 : 0

o miejsca IX– XVI

Płock - Wola Krzysztoporska 3 : 1

Pszów - Strzelin 3 : 1

Działdowo - Rawa Maz 3 : 1

Nysa - Śmigiel 3 : 0

 

II DZIEŃ 27.05.2017r. – IV RUNDA

MECZE PÓŁFINAŁOWE

o miejsca V– VIII

Łasin - Limanowa 3 : 0

Ligota - Szczytniki 3 : 1

o miejsca I - IV

Drzonków - Piastów 3 : 0

Dukla - Niedrzwica 3 : 0

o miejsca XIII– XVI

Wola Krzyszt. - Pszów 0 : 3

Rawa Maz - Śmigiel 3 : 0

o miejsca IX – XII

Płock - Strzelin 1 : 3

Działdowo - Nysa 2 : 3

 

Finały o miejsca XVII – XXV

o XVII – XIX

Gołdap - Tyniec 3 : 0

Tyniec - Gryfice 0 : 3

Gryfice - Gołdap 3 : 2

o XX – XXII

Wasilków - Żychlin 1 : 3

Żychlin - Cudzynowice 3 : 1

Cudzynowice - Wasilków 1 : 3

o XXIII – XXV

Cudzynowice II - Kołczyn 3 : 1

Kołczyn - Międzyzdroje 2 : 3

Międzyzdroje - Cudzynowice 3 : 1

 

V RUNDA - MECZE FINAŁOWE

o miejsca V - VIII

o VII m. Szczytniki - Limanowa 3 : 1

o V m. Ligta - Łasin 3 : 0

o III m. Piastów - Niedrzwica 3 : 2

o I m. Drznoków - Dukla 1 : 3

o miejsca IX – XVI

o XV m. Śmigiel - Wola Krzyszt. 3 : 0

o XIII m. Rawa Maz - Pszów 2 : 3

o XI m. Płock - Działdowo 3 : 1

o IX m. Strzelin - Nysa 2 : 3

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW

  1. Szkoła Podstawowa Dukla (woj. podkarpackie)
    (Olbrycht Michał, Sporek Szymon)
  2. Szkoła Podstawowa nr 24 Drzonków (lubuskie)
    (Krzywniak Filip, Zalewski Mateusz, Sergiel Szymon)
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 Piastów (mazowieckie)
    (Nawarski Maksymilian, Trzaskowski Tomasz)
  4. Szkoła Podstawowa Niedrzwica Duża (lubelskie)
    (Bielecki Patryk, Słomka Artur)
  5. Szkoła Podstawowa nr 3 Ligota (śląskie)
  6. Szkoła Podstawowa Łasin (kujawsko - pomorskie)
  7. Szkoła Podstawowa Szczytniki (małopolskie)
  8. Szkoła Podstawowa nr 4 Limanowa (małopolskie)
  9. Szkoła Podstawowa nr 3 Nysa (opolskie)
  10. Szkoła Podstawowa nr 4 Strzelin (dolnośląskie)
  11. Szkoła Podstawowa nr 20 Płock (mazowieckie)
  12.  Szkoła Podstawowa nr 4 Działdowo (warmińsko - mazurskie)
  13. Szkoła Podstawowa nr 1 Pszów (śląskie)
  14. Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka (łódzkie)
  15. Szkoła Podstawowa Śmigiel (wielkopolskie)
  16. Szkoła Podstawowa Wola Krzysztoporska (łódzkie)
  17. Szkoła Podstawowa nr 3 Gryfice (zachodniopomorskie)
  18. Szkoła Podstawowa nr 2 Gołdap (warmińsko - mazurskie)
  19. Szkoła Podstawowa Tyniec Mały (dolnośląskie)
  20.  Szkoła Podstawowa Żychlin (wielkopolskie)
  21. Szkoła Podstawowa Wasilków (podlaskie)
  22.  Szkoła Podstawowa Cudzynowice (świętokrzyskie)
  23.  Szkoła Podstawowa nr 1 Międzyzdroje (zachodniopomorskie)
  24. Szkoła Podstawowa Cudzynowice II (świętokrzyskie)
  25. Szkoła Podstawowa Kołczyn (lubuskie)

 

Zwycięskie zespoły za miejsca I – III otrzymały medale, nagrody rzeczowe, za miejsca I – VIII puchary, wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i pamiątkowe koszulki.

Najlepsza zawodniczka turnieju: Anna Cyrwus - Szkoła Podstawowa Waksmund

Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Olbrucht – Szkoła Podstawowa Dukla

Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Nagroda Fary Play – Szkoła Podstawowa Dalachów

  Organizator
Dariusz Zakonnik

drukuj (Ogólnopolski Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2016/2017)

  • autor: B.M., data: 2017-06-05

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.