Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

 • Wspieraj lokalnie
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
 • Geoportal
 • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
 • Szczepienie przeciwko COVID-19
 • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

 • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Nadano tytuł Dobrego Człowieka 

foto 5 - link do Nadano tytuł Dobrego Człowieka

Ostatnia sobota karnawału (25.02) okazała się okazją nie tylko do doskonałej zabawy w Hotelu Ossa, ale również do czynienia dobra. Podczas tegorocznego XVII Powiatowego Balu Charytatywnego na dodatkową rehabilitację dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dobro Dzieci” udało się zebrać 20 tys. zł...

Półfinał Wojewódzki „Gimnazjady” Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego) 

W dniu 23.02.2017r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej OSiR-u „Milenium” odbył się Półfinał Wojewódzki „Gimnazjady” Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego).

Spotkanie prezentujące Centrum Innowacji Biznesowej 

  Marszałek Województwa Łódzkiego, Starosta Rawski oraz  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zapraszają Państwa na spotkanie prezentujące uruchomione  przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Centrum Innowacji Biznesowej (CIB)...

Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu Rawskiego 

Herb Powiatu Rawskiego - Zaproszenie na XXIV sesję Rady Powiatu Rawskiego

Zapraszam na XXIV sesję Rady Powiatu Rawskiego zwołaną na dzień 23 lutego 2017 roku na godzinę 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy Pl. Wolności 1...

Finał wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017 

foto 1 - link do Finał wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017

W dniu 09.02.2017 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej OSiR-u „Tatar” odbył się finał wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017.

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017 

W dniu 08.02.2017 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej OSiR-u „Tatar” odbył się finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017.

Finał XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej L.S.O. w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Biskupa Łowickiego 

mini plakat - link do Finał XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej L.S.O. w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Biskupa Łowickiego

18 Lutego 2017 r. - Finał XIII Grand Prix Diecezji Łowickiej L.S.O. w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Biskupa Łowickiego.

Oświadczenie Zarządu Powiatu Rawskiego 

Herb Powiatu Rawskiego - link do Oświadczenie Zarządu Powiatu Rawskiego

Szpital, od chwili powstania Powiatu Rawskiego, zawsze był, jest i nadal będzie przedmiotem szczególnej troski władz powiatu. Przez te wszystkie lata powiat, często kosztem innych zadań, wspierał działalność szpitala udzielając pożyczek, pokrywając ujemny wynik finansowy...

Turniej Halowej Piłce Nożnej Chłopców o „Puchar Wicestarosty Rawskiego” 

W dniu 07.02.2017 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej „Milenium”, odbył się Turniej Halowej Piłce Nożnej Chłopców o „Puchar Wicestarosty Rawskiego”.

Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjów wiejskich 

W dniu 06.02.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Białej Rawskiej odbył się Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Gimnazjów wiejskich.

XVII Powiatowy Bal Charytatywny 

baner - zaproszenie XVII powiatowy Bal Charytatywnyo

Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych wiejskich 

W dniu 02.02.2017 r. w hali Zespołu Szkół w Cielądzu odbył się Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych wiejskich.

Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych wiejskich 

W dniu 01.02.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Starej Wojskiej odbył się Powiatowy Turniej LZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych wiejskich.

Koncert kolęd Zespołu Mazowsze 

foto 1 - link do Koncert kolęd Zespołu Mazowsze Z inicjatywy Józefa Matysiaka Starosty Rawskiego w sobotę 21 stycznia br. w Hotelu Ossa odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego pod dyrekcją Jacka Bonieckiego.

Skaryszewski Jarmark Koński WSTĘPY 2017 

baner-1-200x49 _ link do Skaryszewski Jarmark Koński WSTĘPY 2017Wstępy – Skaryszewski Jarmark Koński, to impreza handlowo-folklorystyczna o kilkusetletniej tradycji powstała w konsekwencji z przeobrażenia przywileju targowego nadanego Skaryszewowi przez króla Władysława IV w 1633 roku. Zjeżdżają się na nią hodowcy koni, rolnicy i eksporterzy z całego kraju, a także z zagranicy.

 • autor: B.M., data: 2017-02-03

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.