Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: piątek, 2 grudnia 2022
Imieniny: Balbiny, Pauliny

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Pogrzeb Mistrza Olimpijskiego Jana Szczepańskiego 

foto 4 - Pogrzeb Mistrza Olimpijskiego Jana SzczepańskiegoW dniu 26.01.2017 r na Warszawkich Powązkach odbył się pogrzeb Ś†P Jana Szczepańskiego, pięściarza Mistrza XX Igrzysk Olimpjskich z Monachium, Mistrza Europy i wielokrotnego Mistrza Polski pochodzącego z miejscowości Małecz Gmina Lubochnia dawny Powiat Rawski .

XVIII Mistrzostwa Powiatu Rawskiego drużyn Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej 

foto 2 - link do  XVIII Mistrzostwa Powiatu Rawskiego drużyn Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej

W dniu 22.01.2017r. (niedziela) w Hali Sportowej „Milenium” w Rawie Mazowieckiej odbyły się po raz XVIII Mistrzostwa Powiatu Rawskiego drużyn Zrzeszenia LZS w halowej piłce nożnej.

XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Stanisława Czernika 

foto Stanisław Czernik - link do XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Stanisława Czernika

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika organizuje XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Stanisława Czernika...

Wybory uzupełniające do ŁWRDPP 

baner -ngo w łódzkiem - link do Wybory uzupełniające do ŁWRDPP

Rozpoczęła się procedura wyłaniania kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego celem uzupełnienia składu Rady....

Programy aktywizacji zawodowej 

baner - aktywizacja zawodowa_112x112 - link

Informacja na temat  listy projektów wspierających osoby zwalniane lub przewidziane do zwolnienia oraz informacja na temat nowego konkursu „żłobkowego”.

Akcja honorowego oddawania krwi 

plakat - Akcja honorowego oddawania krwi

Informujemy o zbliżającej się akcji honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w mieście Rawa Mazowiecka, w dniu 25 stycznia w godzinach 900 -1200 w Starostwie Powiatowym Plac Wolności 1. Zapraszamy!

Powiatowa „Gimnazjada” Szkolna oraz zawody Zrzeszenia LZS do lat 16 w halowej piłce nożnej chłopców na rok szkolny 2016/2017 

W dniu 12.01.2017 r. w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej „Milenium” odbyła się Powiatowa „Gimnazjada” Szkolna oraz zawody Zrzeszenia LZS do lat 16 w halowej piłce nożnej chłopców na rok szkolny 2016/2017.

Półfinał Wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego) 

W dniu 11.01.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Białej Rawskiej odbył się Półfinał Wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego).

Półfinał Wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego) 

W dniu 11.01.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Białej Rawskiej odbył się Półfinał Wojewódzki „Licealiady” Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt na rok szkolny 2016/2017 (rejonu rawskiego).

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców na rok szkolny 2016/2017 rejonu rawskiego 

W dniu 10.01.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Białej Rawskiej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców na rok szkolny 2016/2017 rejonu rawskiego.

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt na rok szkolny 2016/2017 rejonu rawskiego 

W dniu 10.01.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Białej Rawskiej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt na rok szkolny 2016/2017 rejonu rawskiego.

ARR przypomina winiarzom o złożeniu deklaracji 

logo arr - ARR przypomina winiarzom o złożeniu deklaracji

Każdy producent i przedsiębiorca wyrabiający wino jest zobowiązany do złożenia deklaracji o zbiorach winogron, produkcji wina lub moszczu winogronowego...

Baza Usług Rozwojowych 

logo parp - Baza Usług Rozwojowych

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki wsparciu ze środków unijnych uruchomiła  internetową bazę zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań...

Wyniki XVIII Turnieju Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o „Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej” 

foto 11 - Wyniki XVIII Turnieju Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych o „Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej”

Tradycyjnie w dniach 29-30.12.2016 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Juniorek, w roku bieżącym rozgrywany po raz pierwszy o „Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej” w obsadzie międzynarodowej. 

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.