Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 16 września 2019
Imieniny: Cypriana, Edyty

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
 • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
 • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
 • Geoportal
 • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

 • Karta do Głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim na 2019 rok

Nawigacja

Treść strony

Kampania informacyjna na temat Funduszy Unijnych w Rawie Mazowieckiej 

Do Rawy Mazowieckiej 22 października przyjeżdża kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Akcja toczy się pod hasłem „Zmieniamy Łódzkie Dla Ciebie”. Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy.
Kampania skierowana jest głównie do przedsiębiorców, przedstawicieli firm, ośrodków badawczych, stowarzyszeń i fundacji oraz osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich. Informacji udzielają eksperci doświadczeni w temacie pisania wniosków unijnych, mający rozległą wiedzę praktyczną. Jednak zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu poznać dotychczas zrealizowane ze wsparciem unijnym projekty w województwie łódzkim. Prowadzimy też pokazy dla dzieci i młodzieży (dostosowane do wieku odbiorców) informujące o funkcjonowaniu Polski w strukturach unijnych.
Mobilne Centrum Informacji (MCI) mieści się w specjalnie przystosowanym pojeździe, który na miejscu stacjonowania przekształca się w komfortową i przestronną salę konferencyjną. Tu prowadzone są przez specjalistów od funduszy unijnych bezpłatne konsultacje i warsztaty. Codziennie w MCI zainteresowani mogą poznać przykłady zrealizowanych projektów na terenie województwa łódzkiego, a eksperci przybliżają możliwości starania się o unijne wsparcie z aktualnych programów finansowych. Warsztaty z zakresu RPO WŁ, które odbywają się każdego dnia dwukrotnie, są dostosowane do specyfiki miejsca i grupy odbiorców. MCI jest wyposażone w urządzenia multimedialne, internet i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz niesłyszących i niewidomych, a także gry i atrakcje dla dzieci.
Będziemy na pl. Piłsudskiego 5 od godz. 10 do 17. O 10.30 i 15.30 można skorzystać z warsztatów tematycznych z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego. Kampania jest widoczna w sieci pod adresem www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl, można też śledzić bieżące wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/Mobilne.Centrum.Informacji/

 • foto 1
 • foto 2
 • foto 3
 • autor: B.M., data: 2016-10-21

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.