Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: czwartek, 22 sierpnia 2019
Imieniny: Cezarego, Marii

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2015/2016. 

W dniu 18.05.2016r. na obiektach przyszkolnych przy Szkole Podstawowej w Białej Rawskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2015/2016.

WYNIKI:DZIEWCZĘTA

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka 722 pkt
2. Szkoła Podstawowa Biała Rawska 715 pkt
3. Szkoła Podstawowa Pukinin 712 pkt
4. Szkoła Podstawowa Sierzchowy 636 pkt
5. Szkoła Podstawowa Babsk 562 pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 4 Rawa Mazowiecka 556 pkt


NAJLEPSZE WYNIKI INDYWIDUALNE

60 m Winiarska Oliwia
Wójcicka Karolina
Chojecka Natalia
Biała Rawska
Biała Rawska
2 Rawa Maz
9,30 sek
9,68
9,83
600 m Zarychta Dominika
Niezgoda Amelia
Zaręba Kinga
Sierzchowy
4 Rawa Maz
Sierzchowy
2.07,79 min
2.08,92
2.11,03
w dal Kurek Ewelina
Chojecka Natalia
Piecuch Katarzyna
Pukinin
2 Rawa Maz
Biała Rawska
4,10 m
3,71
3,67
piłka palantowa Szymańska Sonia
Woźniak Wiktoria
Rataj Wiktoria
Kurek Ewelina
2 Rawa Maz
2 Rawa Maz
2 Rawa Maz Pukinin
31,5 m
31
29
29
wielobój Kurek Ewelina
Winiarska Oliwia
Kieszek Oliwia
Niezgoda Amelia
Wójcicka Karolina
Pukinin
Biała Rawska
Babsk
4 Rawa Maz
Biała Rawska
205pkt
190
170
169
162


WYNIKI:CHŁOPCY

1. Szkoła Podstawowa Konopnica 825 pkt
2. Szkoła Podstawowa Boguszyce 812 pkt
3. Szkoła Podstawowa Biała Rawska 761 pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka 665 pkt
5. Szkoła Podstawowa Cielądz 658 pkt
pk. Szkoła Podstawowa Sierzchowy 541 pkt


NAJLEPSZE WYNIKI INDYWIDUALNE

60 m Bieliński Alan
Żmudzki Dominik
Jędrzejczak Jakub
Boguszyce
2 Rawa Maz
Biała Rawska
8,60 sek
8,63
8,78
1000 m Bińkowski Patryk
Szewczyk Daniel
Łączkowski Dawid
Lewandowski Mateusz
Konopnica
Boguszyce 2 Rawa Maz
Sierzchowy
3.22,03 min
3.24,02
3.33,34
3.33,34
w dal Bińkowski Patryk
Dutkowski Jakub
Lisicki Piotr
Konopnica
Konopnica
Konopnica
4,57 m
4,53
4,45
piłka palantowa Bińkowski Patryk
Szewczyk Daniel
Pergał Krystian
Konopnica
Boguszyce
Biała Rawska
50 m
48
48
wielobój Bińkowski Patryk
Szewczyk Daniel
Lisicki Piotr
Dutkowski Jakub
Jędrzejczak Jakub
Konopnica
Boguszyce
Konopnica
Konopnica
Biała Rawska
245 pkt
233
204
197
184

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, za miejsca I – IV zespoły otrzymały dyplomy.

Awans do zawodów rejonowych wywalczyli:

Dziewczęta

  • Szkoła Podstawowa nr 2 Rawa Mazowiecka
  • Szkoła Podstawowa Biała Rawska

Chłopcy

  • Szkoła Podstawowa Konopnica
  • Szkoła Podstawowa Boguszyce
  Organizator
Dariusz Zakonnik

drukuj (Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2015/2016.)

  • autor: B.M., data: 2016-06-03

Powrót

Stopka

baner toplayer
XXI Dożynki Powiatowe 2019 Rawa Mazowiecka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.