Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: środa, 19 lutego 2020
Imieniny: Konrada, Arnolda

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

Mistrzostwa Powiatu Rawskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym 

W dniu 19.03.2016r. w Białej Rawskiej w hali sportowej Gimnazjum, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym.

WYNIKI:

ŻACY
1. Ciszewski Kacper MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Chabrowski Patryk MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
3. Gierach Igor MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
4. Błaszczyk Natan MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
5. Gierach Patryk MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka

MŁODZICZKI
1. Wrzosek Wiktoria MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Bachura Julia MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
3. Nowakowska Amelia ZSO Kurzeszyn
4. Zielińska Zuzanna ZSO Kurzeszyn
5. Bedełek Weronika ZSO Kurzeszyn
6. Bartoszek Julia (żaczka) MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka

JUNORKI
1. Gierach Katarzyna MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Brzęczek Eliza LKS Biała Rawska
3. Stachecka Paulina MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
4. Wrzosek Diana Rawa Mazowiecka
5-6. Janiszewska Maja MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
5-6. Karpińska Adrianna LKS Biała Rawska

MŁODZICY
1. Błaszczyk Marcel MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Mirkowski Wiktor LKS Biała Rawska
3. Łoś Wojciech LKS Biała Rawska
4. Brzęczek Igor LKS Biała Rawska

JUNIORZY
1. Gierach Jakub MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Polański Jakub MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
3. Nowacki Paweł (kadet) MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
4. Zieliński Marceli (kadet) ZSO Kurzeszyn

OPEN KOBIET
1. Stachecka Paulina MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Brzęczek Eliza LKS Biała Rawska
3. Janiszewska Maja MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
4. Gierach Katarzyna MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
5-6 Wrzosek Diana  
5-6 Wrzosek Wiktoria MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
7. Karpińska Adrianna LKS Biała Rawska

OPEN MĘŻCZYZN
1. Polański Jakub MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
2. Tataj Michał LKS Biała Rawska
3. Sarnecki Michał LKS Biała Rawska
4. Rybak Damian LKS Biała Rawska
5-6. Lis Mariusz LKS Biała Rawska
5-6. Gierach Jakub LKS Biała Rawska
7-8. Zwierz Przemysław MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
7-8. Rataj Mirosław Biała Rawska
9-10. Błaszczyk Marcel MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka
9-10. Nowacki Paweł MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali pamiątkowe statuetki, za miejsca I – III medale, zaś za miejsca I – IV dyplomy.

  Organizator
Dariusz Zakonnik

drukuj (Mistrzostwa Powiatu Rawskiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym)

  • autor: B.M., data: 2016-03-24

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.