Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 16 grudnia 2019
Imieniny: Zdzisława, Adelajdy

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

Spotkanie podożynkowe z dnia 19.09.2008 

W dniu 19 września 2008 r. w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej na zaproszenie Starosty Rawskiego Józefa Matysiaka oraz Wójta Gminy Rawa Mazowiecka Krzysztofa Starczewskiego, gościli przedstawiciele zespołów ludowych i grup wieńcowych, które brały udział w X Powiatowym Święcie Plonów w Boguszycach. Spotkanie było okazją do podzielenia się wrażeniami z dożynek, a przede wszystkim do specjalnych podziękowań.
Włodarze nie szczędzili słów uznania za artyzm, ogrom pracy i zaangażowanie w kontynuacji tradycji ludowych. Szczególnie gorąco gratulowano Marioli Hein i Bożenie Szostek – opiekunkom zespołu „Dzieciaki z Boguszyc”, odnoszącym wiele sukcesów artystycznych, który 30 sierpnia br. zdobył I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Ludowych w Poddębicach. W spotkaniu wzięli także udział autor scenariusza i reżyser części obrzędowej dożynek Henryk H.Jagła oraz Jan Babicki, który rozbawił zebranych rymowanym „sprawozdaniem” z uroczystości.

Spotkanie podożynkowe z dnia 19.09.2008

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.