Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: czwartek, 1 grudnia 2022
Imieniny: Edmunda, Blanki

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

„Łódzkie bez tajemnic” 

logo

Województwo Łódzkie wraz z telewizją TVP Łódź przygotowuje nowy cykl programów dokumentalnych na 90-lecie Województwa Łódzkiego. Zamierzeniem jest pokazanie historii województwa widzianą oczami jego mieszkańców. Zdjęcia, filmy, płyty, unikatowe przedmioty, wspomnienia - będą stanowiły osnowę scenariusza kolejnych odcinków cyklu Tomasza Lasoty „Łódzkie bez tajemnic”.

Konkurs plastyczny „Klęska – powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga” 

logo

Protokół z Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Klęska – powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga” przeprowadzonego w dniu 27.03.2009 r. w Starostwie Powiatowym....

„Rawskie Partnerstwo Lokalne na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy” 

logo

Dnia 16.03.2009r. w Hotelu Tatar odbyły się Warsztaty „Rawskie Partnerstwo Lokalne na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy”. Rawskie Partnerstwo powstało w ubiegłym roku dzięki współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej z Międzynarodowym Centrum Partnerstwa Partners Network z siedzibą w Krakowie...

IX Powiatowy Bal Charytatywny 

foto z balu

Stało się to już tradycją, że corocznie, w karnawał, w Rawie Mazowieckiej organizowany jest Powiatowy Bal Charytatywny. W tym roku prawie 300 gości bawiło się 21 lutego w Hotelu OSSA**** Congress&Spa w Ossie. Pieniądze z tegorocznego balu trafią do uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rawie Mazowieckiej. Dzięki hojności gości zebrano ponad 28,5 tys. zł., za które zakupiony zostanie sprzęt do rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.