Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Zdarzenia muzyczne „Cztery strony Rawy” 

logo Zapraszamy w niedzielę, 31 maja 2009 od godziny 16.30 do Rawy Mazowieckiej (Zamek) na zdarzenia muzyczne Cztery strony Rawy. W wieży Zamku zobaczyć będzie można wystawę fotografii oraz pokaz filmu o muzykantach z okolic Rawy (materiały z badań terenowych Andrzeja Bieńkowskiego). Pod wieżą koncert muzykantów, kapela rzeszowska Kurasiów z Lubziny, śpiewaczki i kapela z Ukrainy, miejscowe kapele, warsztaty bębnienia dla dzieci i taneczne dla wszystkich.

Celebracja Prezydencji Republiki Czeskiej w Unii Europejskiej 

logo

Deszczowa pogoda, która spowiła Wysoczyznę Rawską 16 maja br. nie przeszkodziła w tym, by atmosfera panująca na Uroczystości Celebracji Prezydencji Republiki Czeskiej w Unii Europejskiej była bardzo gorąca. Urok romantycznego Pałacu Chojnata i urozmaicony program Uroczystości sprawiły, iż zaproszeni Goście do późnych godzin wieczornych nawiązywali pomiędzy sobą kontakty zarówno biznesowe, jak i towarzyskie.

Święto Ludowo-Strażackie 

święto ludowo-strażackie

Starosta Rawski oraz pozostali współorganizatorzy Święta Ludowo - Strażackiego zapraszają w dniu 31 maja 2009 r. do Rawy Mazowieckiej na dziedziniec zamku Książąt Mazowieckich...

Programy „Pegaz 2003” i „Komputer dla Homera 2003” 

logo

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej uprzejmie informuje, że Oddział Łódzki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych rozpoczął przyjmowanie wniosków na niżej wymienione programy: ...

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.