Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Zaproszenie 

logo

 

Szanowni Państwo! Uprzejmie zapraszam mieszkańców Powiatu Rawskiego na XXXIII sesję Rady Powiatu Rawskiego zwołaną na wniosek Zarządu Powiatu na dzień 30 lipca 2009 roku na godzinę 900 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Piknik europejski 

logo

Dnia 28.06.2009r. na Rynku Manufaktury w Łodzi odbył się Piknik Funduszy Europejskich pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Włodzimierza Fisiaka. Na pikniku promowano dotychczasowe doświadczenia z wykorzystania funduszy unijnych. Dla uczestników festynu przewidziano liczne atrakcje: m.in. muzyczne- występy grup tanecznych oraz występy grupy cyrkowej...

Ogłoszenie 

logo

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 7 września 2007 r. o ujawnieniu w księgach wieczystych prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego (Dz. U z 2007 r. Nr 191, poz.1365), starosta informuje, iż w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej utworzony został punkt informacyjno – konsultacyjny, w którym mieszkańcy z terenu powiatu rawskiego, mogą uzyskać bezpłatną informację prawną i geodezyjną o rodzaju i sposobie działań, niezbędnych do uzyskania tytułu prawnego do posiadanych nieruchomości, a także do ujawniania tych praw w księgach wieczystych...

„Pociąg do Zabytków” 

logo

Już w sobotę 18 lipca ze stacji wąskotorowej w Rogowie wyruszy pierwszy „Pociąg do Zabytków”! Imprezę skierowaną do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego przygotowali wolontariusze zabytkowej Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa – Biała, a swoim patronatem objął ją Marszałek Województwa Łódzkiego.

 

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.