Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 16 września 2019
Imieniny: Cypriana, Edyty

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Karta do Głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego w Powiecie Rawskim na 2019 rok

Nawigacja

Treść strony

Zaproszenie do Klubu Amazonek 
 
Drogie Amazonki,
 
Klub „Rawskie Amazonki” powstał w roku 2005 z inicjatywy kobiet, które przeszły zabieg mastektomii tzn. są po amputacji piersi.
Naszą misją jest wzajemne wspieranie się. Kobieta, która przeszła raka piersi, poświęca swój czas i dzieli się swym doświadczeniem towarzysząc i wspierając inną kobietę, która właśnie jest dotknięta chorobą. Pomagamy sobie w dochodzeniu do równowagi psychofizycznej po traumatycznych przeżyciach związanych z chorobą, co ułatwia nam podejmowanie osobistych decyzji w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskaniu możliwie najlepszej jakości życia. Pragniemy dostarczać innym kobietom chorym na raka piersi emocjonalnego i praktycznego wsparcia.
Jest nas ciągle za mało, aby skutecznie ubiegać się i korzystać z różnych form wsparcia, a mianowicie porad i prelekcji lekarzy, gimnastyki rehabilitacyjnej, porad psychologa, turnusu rehabilitacyjnego, masażu limfatycznego itp.
Nasza otwartość i uczciwość sprawia, że kobiety mogą na nas liczyć w trudnych chwilach, a niejednokrotnie nie wiedzą, gdzie szukać wsparcia,  jak to zrobić, czasami się wstydzą, że zachorowały na taką chorobę i chcą ukryć ten fakt przed całym światem. Nie ma nic gorszego, jak ukryć się. Dyskrecja w tym przypadku jest niewskazana i do niczego dobrego nie doprowadzi.  
Wiemy wszyscy o tym, że rak wykryty wcześnie daje nam 100% gwarancji wyleczenia. Dlatego nie trzeba słuchać głosów, które są przeciwne badaniom „bo może coś wykryją”. 
Zainteresowanych zachęcamy do skontaktowania się z nami i przystąpienia do  Klubu Rawskich Amazonek. Razem stworzymy warunki sprzyjające wzajemnemu wsparciu, pomocy i samopomocy.
Proszę o kontakt pod nr tel.: 0 503 672 504 lub 0 603 049 344.
 
Zapraszamy!
Rawskie Amazonki
  • autor: B.M., data: 2010.03.02

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.