Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Życzenia Wielkanocne 
  • -
  • autor: B.M., data: 2010-03-31
Konkurs Plastyczny „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda” 

foto

Protokół z Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „ Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda ” przeprowadzonego w dniu 24.03.2010 r. w Starostwie Powiatowym.
 
Relacja z Międzypaństwowego Meczu Piłki Siatkowej Juniorów POLSKA – CZECHY 

foto

W sobotę 20 marca o godz. 16:00 w rawskiej hali Milenium odbył się oficjalny Międzypaństwowy Mecz Piłki Siatkowej Juniorów POLSKA – CZECHY .
W pierwszym secie zwycięstwo odniosła Polska reprezentacja, dwa następne wygrała reprezentacja Czeska i gdy wydawało się, że Czesi zwyciężą w czwartym secie przy ogłuszającym dopingu ze strony kibiców nasza reprezentacja zdołała wyrównać i wygrać seta, doprowadzając do TIE-BREAKA , którego wygrali kończąc mecz z wynikiem 3:2 dla Polskiej reprezentacji.
Kolejne warsztaty w ramach Rawskiego Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy 

foto

W dniu 19.02.2010r. odbyła się w Zespole Szkół w Regnowie, kolejna edycja warsztatów w ramach Rawskiego Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy. Podczas warsztatów przedstawiono możliwości pozyskania środków unijnych, a w szczególności ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego  PO KL.
Zaproszenie do Klubu Amazonek 

plakat

Klub „Rawskie Amazonki” powstał w roku 2005 z inicjatywy kobiet, które przeszły zabieg mastektomii tzn. są po amputacji piersi. Naszą misją jest wzajemne wspieranie się. Kobieta, która przeszła raka piersi, poświęca swój czas i dzieli się swym doświadczeniem towarzysząc i wspierając inną kobietę, która właśnie jest dotknięta chorobą. Pomagamy sobie w dochodzeniu do równowagi psychofizycznej po traumatycznych przeżyciach związanych z chorobą, co ułatwia nam podejmowanie osobistych decyzji w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskaniu możliwie najlepszej jakości życia.

X Powiatowy Bal Charytatywny 

balJuż po raz dziesiąty wręczono tytuł „Dobrego Człowieka. W tym roku uhonorowano pośmiertnie śp. Henryka Berezowskiego, założyciela oraz wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych Dobro Dzieci...

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.