Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: piątek, 30 października 2020
Imieniny: Edmunda, Przemysława

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Informacje w związku z koronawirusem

Nawigacja

Treść strony

V spotkanie w ramach Rawskiego Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy 
Dnia 02.06.2010r. w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Cielądzu odbyło się V Spotkanie w ramach Rawskiego Partnerstwa na rzecz Ożywienia Gospodarczego i aktywizacji rynku pracy. Uczestnikami spotkania byli przedstawiciele: województwa - wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi-Marcin Łabędzki, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi - Anna Ryman, Tomasz Walas, władze powiatu, gmin, przedsiębiorcy, przedstawiciele oświaty, kultury i sportu, lokalne stowarzyszenia. Samorządowcy z Urzędu Marszałkowskiego przedstawili możliwości pozyskania środków POKL w ramach Priorytetów VIII i IX. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej Bożena Woźniak poinformowała zebranych o sytuacji na rynku pracy w powiecie rawskim.
W dalszej części warsztatów liderzy grup zaprezentowali opracowane projekty gospodarcze. Pierwsza prezentacja dotyczyła grupy producenckiej. Następnie Grzegorz Stefaniak omówił projekt sportowy mający na celu zorganizowanie Mistrzostw Polski w Triatlonie w Rawie Mazowieckiej.
Lider grupy turystyka - Małgorzta Dudek zaprezentowała projekt pod nazwą „Czysta wieś” oraz omówiła szlaki turystyczne w powiecie rawskim.
„Ocalić od zapomnienia dla młodego pokolenia” to projekt grupy Zofii Winiarskiej, założycielki Uniwersytetu III Wieku w Rawie Mazowieckiej. Kolejnym pomysłem był projekt Jacka Wieteski pod nazwą „Powiatowe Lądowisko”. Łukasz Jędrasiak prezes Zarządu Fundacji Biuro Projektów Lokalnych w Rawie Mazowieckiej omówił projekt „Rawski Lider” mający za zadanie ułatwić pozyskiwanie funduszy unijnych dla organizacji pozarządowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
Na spotkaniu uroczyście zaprezentowały się zespoły: Międzyszkolny Zespół Folklorystyczny „Cymbarka”, Orkiestra Dęta z Cielądza, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Cielądzu, młodzież z Gimnazjum w Cielądzu oraz Zespół instrumentalno-wokalny pod kierownictwem Władysława Zarzyckiego.
Fotogaleria
  • autor: B.M.

Powrót

Stopka

baner toplayer

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.