Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 28 listopada 2022
Imieniny: Lesława, Grzegorza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Wspieraj lokalnie
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Geoportal
  • E-budownictwo - wypełnij i złóż wniosek elektronicznie
  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Pomoc dla Ukrainy

Nawigacja

Treść strony

Powiatowe Ćwiczenia Obrony Cywilnej 

foto

Zmagania z różnymi zagrożeniami w tym roku zostały przedstawione w przeprowadzonych Powiatowych Ćwiczeniach Terenowych z udziałem Formacji Obrony Cywilnej na terenie zalewu Tatar w Rawie Mazowieckiej w dniu 31.08.2010 r.
„Pszczoła wektorem zdrowego, chronionego środowiska” 

logo

W dniu 5 października br.  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, Plac Wolności odbędzie się szkolenie dla pszczelarzy, hodowców i miłośników pszczół pn.„Pszczoła wektorem zdrowego, chronionego środowiska”
Spotkanie organizowane wspólnie przez Starostę Rawskiego oraz Powiatowego Lekarza Weterynarii w Rawie Mazowieckiej rozpocznie się o godz. 830.
O najnowszych metodach hodowli, chorobach pszczół i metodach ich zwalczania opowiedzą m.in. naukowcy z Instytutu Pszczelarstwa w Puławach.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką pszczelarstwa.

Mistrzostwa Polski w Triathlonie 

foto

 Mistrzostwa Polski w Triathlonie odbyły się dn.04.09.2010r. na ternie OSiR nad zalewem w Rawie Mazowieckiej. Organizatorem Mistrzostw był Klub Sportowy Triathlon Rawa i Polski Związek Triathlonu.W ramach zawodów rozegrano konkurencje, w których skład wchodziły:300 m pływania , 7 km trasy rowerowej,2 km biegu. Następnie rozegrano duathlon ( bieganie i jazda rowerem).
XII DOŻYNKI POWIATOWE - PODZIĘKOWANIA 

foto

Zarząd Powiatu Rawskiego oraz Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji XII Dożynek Powiatowych w Rawie Mazowieckiej wystawcom i wszystkim tym, którzy swoim uczestnictwem przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości oraz bezinteresownie zaangażowali się w jej realizację...

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.