Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: sobota, 25 stycznia 2020
Imieniny: Pawła, Miłosza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

XII Powiatowy Bal Charytatywny - relacja 

Podczas odbywającego się w ostatnią sobotę karnawału w Hotelu OSSA Powiatowego Balu Charytatywnego już po raz dwunasty wręczono tytuł „Dobrego Człowieka”. W tym roku do grona uhonorowanych tym tytułem dołączyła Agnieszka Gorzka Prezes Stowarzyszenia „Hospicjum” w Rawie Mazowieckiej.
Stowarzyszenie realizuje opiekę medyczną nad pacjentami w terminalnej fazie choroby nieuleczalnej. Opieka jest bezpłatna i dotyczy pomocy medycznej, psychologicznej, socjalnej i duchowej. Realizowana jest przez zespoły opieki domowej, w skład których wchodzą: lekarze, pielęgniarki, psycholog, rehabilitant.
Pani Agnieszka pracuje w hospicjum od początku jego powstania w roku 2000, aod prawie siedmiu lat jest jego prezesem. „To dla mnie ogromny zaszczyt. Traktuję przyznanie tego tytułu jako uhonorowanie pracy całego naszego zespołu”. Każdy z nas jest w życiu codziennym „dobrym człowiekiem” wyciągając pomocną dłoń, do tych którzy potrzebują naszej pomocy” - dodała Pani prezes.

Na tegorocznym balu przy muzyce zespołu Public Relations Cover Band bawiło się prawie 280 osób. Imprezę prowadziła Agnieszka Popielewicz, a niespodzianką były występy grupy tanecznej Dance Office.

Dzięki hojności uczestników i sponsorów na dofinansowanie zakupu sprzętu dla podopiecznych Stowarzyszenia Hospicjum, które było celem zbiórki środków finansowych tej edycji balu, udało się pozyskać łącznie ponad 30 tys. złotych.

Najwyższą kwotę uzyskano z licytacji pióra podarowanego przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, za które zapłacono 6100 zł.

Fotogaleria
  • autor: B.M., data: 2012.02.27

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.