Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: wtorek, 11 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Ligii

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

Spotkanie wielkanocne 2012 

W dniu 3 kwietnia 2012 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyło się tradycyjne spotkanie wielkanocne. Zaproszeni goście, w tym przedstawiciele duchowieństwa, władz samorządowych, szkół, placówek oświatowych, instytucji działających na terenie powiatu oraz przedsiębiorcy, wysłuchali programu poetycko - muzycznego „Zmartwychwstanie miłości” w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej. Program miał charakter rekolekcji Wielkiego Postu, który przygotowuje nas na święta zwycięstwa Życia nad śmiercią, na święta, które pokazują głębię naszej wiary. Starosta Rawski Józef Matysiak i Przewodnicząca Rady Powiatu Rawskiego Maria Charążka życzyli wspaniałych, pogodnych świąt wielkanocnych, refleksji i odskoczni od codzienności oraz radości z wzajemnie spędzonych chwil.

„Zmartwychwstanie to czas radości w kościele, nadziei na lepszy nowy etap. Niech przyniesie życzliwość i stanie się nadzieją na umocnienie Ducha Świętego” takie życzenia złożył wszystkim zgromadzonym ksiądz prałat Mieczysław Iwanicki.

Następnie podzielono się jajkiem składając sobie nawzajem najserdeczniejsze życzenia. Spotkanie zakończyło się uroczystym wielkanocnym poczęstunkiem.

 

Fotogaleria
  • autor: B.M.

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.