Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: niedziela, 9 sierpnia 2020
Imieniny: Romana, Edyty

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

„20 lat Państwowej Straży Pożarnej – Jak nas widzą, tak nas malują” 

Protokół

z Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – Jak nas widzą, tak nas malują” przeprowadzonego w dniu 30.03.2012 r. w Starostwie  Powiatowym w Rawie Mazowieckiej.

Eliminacje przeprowadziła Powiatowa Komisja w składzie:
 

  1. Grażyna Walewska – Inspektor Wydziału Polityki Społecznej, Oddział Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego – Przewodnicząca Komisji;
  2. Anna Pawłowska – Historyk Plastyk Muzeum Ziemi Rawskiej - Członek Komisji;
  3. Krzysztof Czernek – Z-ca Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Rawie Mazowieckiej – Członek Komisji;
  4. Elżbieta Dobrowolska – Inspektor Wydziału Polityki Społecznej, Oddział Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego – Sekretarz Komisji.

 

 

Do etapu wojewódzkiego wyróżniono następujące prace:

I grupa :
 

  1. Zuzanna Ozimek – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej;
  2. Małgorzata Albrecht  – Przedszkole - Zespół Szkół w Sadkowicach;
  3. Aleksandra Michalska – Szkoła Podstawowa w Babsku;
  4. Jakub Pawłowski – Szkoła Podstawowa w Cielądzu;
  5. Emil Wojciechowski – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rawie Mazowieckiej.

 

 

II grupa :
 

  1. Kornelia Mikulska – Zespół Szkół Ogólnokształcących Stara Wojska;
  2. Magdalena Górecka – Szkoła Podstawowa w Lubani;
  3. Natalia Rylska – Szkoła Podstawowa  w Białej Rawskiej;
  4. Kacper Szymański – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej;
  5. Kacper Golański  – Szkoła Podstawowa w Regnowie.

 

III grupa:
 

  1. Kinga Prokopczyk –  Publiczne Gimnazjum w Cielądzu;
  2. Kamila Prokopczyk –  Publiczne Gimnazjum w Cielądzu;
  3. Małgorzata Wojtczak – Szkoła Podstawowa w Białej Rawskiej;
  4. Martyna Wieteska – Szkoła Podstawowa w Białej Rawskiej;
  5. Kinga Idzikowska  – Zespół Szkół w Regnowie.

 

 

IV grupa: Zespół Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej.
 

  1. Patrycja Jóźwiak.
  2. Ewa Grodziska.
  3. Artur Czerwieński.
  4. Kamil Duda.
  5. Kamil Banasiak.
fotogaleria
 
  • autor: B.M., data: 2012-04-03

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.