Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: wtorek, 11 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Ligii

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

Konkurs „Łódzka Fala Cyfryzacji” 

baner

Ruszył konkurs Łódzka Fala Cyfryzacji, skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz drużyn harcerskich z terenu województwa łódzkiego.

Łódzka Fala Cyfryzacji ma za cel przede wszystkim zmniejszyć zagrożenia wykluczenia cyfrowego mieszkańców województwa łódzkiego i rozszerzyć dostęp do informacji na temat zmian w nadawaniu sygnału telewizyjnego.

Zadaniem grup liczących od 4 do 10 uczniów lub harcerzy jest przeprowadzenie oraz udokumentowanie (sprawozdanie oraz zdjęcia lub film) kampanii społecznej promującej możliwości i zalety naziemnej telewizji cyfrowej, uświadamiającej społeczeństwu nieuchronność wyłączania analogowych nadajników telewizyjnych, oraz o konsekwencjach jakie płyną z tego faktu dla pojedynczych gospodarstw domowych. Łódzka Fala Cyfryzacji potrwa do 5 maja 2013 roku.

Konkurs organizuje wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska we współpracy z łódzkim kuratorem oświaty Janem Kamińskim, Chorągwią Łódzką ZHP oraz Okręgiem Łódzkim ZHR.

  • autor: B.M.

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.