Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: piątek, 16 kwietnia 2021
Imieniny: Bernadety, Kseni

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Szczepienie przeciwko COVID-19
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Banery

  • Informacje w związku z koronawirusem

Nawigacja

Treść strony

Podsumowanie realizacji projektu „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim” 

foto

W okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2010 r. realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej kolejny już projekt „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim”. Projekt ten  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Podobnie jak w roku ubiegłym, beneficjentami projektu są osoby niepełnosprawne, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rawie Mazowieckiej. W bieżącym roku wsparciem objęto 26 uczestników Warsztatu.

Projekt „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim” realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej 

logo


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej od dnia 1 stycznia 2010 r. realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej    w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Celem projektu jest pobudzenie aktywności zawodowej i społecznej 26 uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Rawie Mazowieckiej.
Spotkanie podsumowujące realizację projektu „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim” 

spotkanie

W dniu 17 grudnia 2009 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyło się spotkanie podsumowujące realizację w 2009 r. projektu „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w powiecie rawskim”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany  przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej skierowany był do  grupy uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej  w Rawie Mazowieckiej.

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.