Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: wtorek, 25 lutego 2020
Imieniny: Cezarego, Wiktora

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
 • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
 • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
 • Geoportal
 • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Treść strony

ZAPROSZENIE 

Rawa Mazowiecka, dnia 17. 09. 2012 r.

 

ZAPROSZENIE
DO UDZIAŁU W PIERWSZYM FORUM
RAWSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

 

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Rawie Mazowieckiej ma zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe prowadzące działalność w powiecie rawskim oraz przedstawicieli powiatowych i gminnych władz samorządowych, do udziału w I Forum Rawskich Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w dniu 04. 10. 2012 r. o godz. 1100 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Celem Forum jest:

 1. Prezentacja Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Rawie Mazowieckiej, jako nowego ciała dialogu społecznego, organu konsultacyjnego w sprawach dotyczących sfery zadań publicznych określonych w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
 2. Ustalenie rzeczywistego stanu organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie powiatu rawskiego.
 3. Uzgodnienie form komunikacji Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Rawie Mazowieckiej z organizacjami pozarządowymi powiatu rawskiego.
 4. Poznanie potrzeb i problemów, z jakimi borykają się organizacje pozarządowe prowadzące działania w powiecie rawskim.
 5. Poznanie opinii w przedmiocie kierunków i możliwych form współpracy organizacji z jednostkami samorządu terytorialnego powiatu.
 6. Zebranie propozycji kluczowych projektów do zgłoszenia przez organizacje do rocznego Programu współpracy powiatu rawskiego z organizacjami pozarządowymi na 2013 r.

Dążymy do tego, by udział w Forum Rawskich Organizacji Pozarządowych, przyczyniał się do polepszania wzajemnych relacji między organizacjami pozarządowymi i administracją samorządową  powiatu rawskiego.

Dobre relacje organizacji pozarządowych i samorządu sprzyjać powinny z kolei rozwojowi całego naszego powiatu.

Ze względu na dużą ilość organizacji pozarządowych, które zarejestrowane są na terenie powiatu rawskiego, zapraszamy do udział w spotkaniu po jednym reprezentancie organizacji.

Ewentualnych dodatkowych informacji udzieli Andrzej Walczak – Wiceprzewodniczący Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego (siedziba Fundacji Biuro Projektów Lokalnych w Rawie Mazowieckiej, ul. Kościuszki 5, I piętro, lokal nr 32, tel. 605-149-263, email: andrzejwalczak@poczta.onet.pl).

Ze względów organizacyjnych poproszę o potwierdzenie uczestnictwa w Forum, drogą telefoniczną lub mailową, w terminie do dnia 01 października 2012 r.

 

  Z poważaniem

Franciszka Wójcicka
Przewodnicząca Powiatowej Rady
Działalności Pożytku Publicznego
w Rawie Mazowieckiej

 

 • autor: B.M., data: 2012.09.27

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.