Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: sobota, 18 stycznia 2020
Imieniny: Małgorzaty, Piotra

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Szkolenie „Prawo budowlane i zagospodarowanie przestrzenne” 

W dniach 15-18 października 2012 r. w  Hotelu Mazurski Dworek w Starych Sadach k/Mikołajek, Zachodniopomorska Grupa Doradcza Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, zorganizowała dla 10 pracowników Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej szkolenie pn. Prawo budowlane i zagospodarowanie przestrzenne.

Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „STAROSTWO RAWSKIE – PRZYJAZNE OBYWATELOM, NOWOCZESNE I SKUTECZNE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej na podstawie umowy o dofinansowanie nr  UDA-POKL.05.02.01-00-043/11-00.

Szkolenie przeprowadzone zostało przez  mec. Michała Górskiego. Umiejętności praktyczne zdobyte podczas szkolenia  zweryfikowane zostały na podstawie przeprowadzonych przez trenera ćwiczeń obejmujących m.in. rozwiązywanie zadań i kazusów ściśle związanych z problematyką szkolenia.

Pan Michał Górski jako trener wykazał się ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem i wiedzą merytoryczną. Profesjonalne oraz rzetelne podejście trenera zagwarantowały wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia oraz zadowolenie uczestników.

 

  • autor: B.M., data: 2012.11.13

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.