Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: sobota, 26 września 2020
Imieniny: Justyny, Damiana

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Intranet - Logowanie
:
:

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Szkolenie „Rachunkowość budżetowa” 

W dniach 27-30 sierpnia 2012 r. w Hotelu Czarny Potok w Zakopanem  zorganizowane i przeprowadzone zostało szkolenie pn. Rachunkowość budżetowa. W szkoleniu uczestniczyło 10 pracowników Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „STAROSTWO RAWSKIE – PRZYJAZNE OBYWATELOM, NOWOCZESNE I SKUTECZNE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej na podstawie umowy o dofinansowanie nr  UDA-POKL.05.02.01-00-043/11-00.

Szkolenie zorganizowane zostało przez Hotel Czarny Potok Grupę TRIP Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Zakopanem.  Szkolenie przeprowadzone zostało przez wykładowców Centrum Szkolenia Biznesu MASTERS z siedzibą w Lublinie: Panią Marię Giera oraz Pana Marka Skrzypca.

Szkolenie „Rachunkowość budżetowa” zrealizowane zostało w czasie 24 godzin dydaktycznych. Uczestnicy szkolenia poszerzyli swoją wiedzę w zakresie rachunkowości budżetowej.

Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili wartość merytoryczną jak i praktyczną szkolenia. Trenerzy: Pani Maria Giera oraz Pan Marek Skrzypiec wykazali się ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem i wiedzą merytoryczną. Profesjonalne oraz rzetelne podejście trenerów zagwarantowały wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia oraz zadowolenie uczestników.

 

  • autor: B.M.

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.