Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: sobota, 25 stycznia 2020
Imieniny: Pawła, Miłosza

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Szkolenie „Finanse publiczne i dyscyplina finansów publicznych w praktyce” 

Zespół Ekspertów Manager z siedzibą w Krakowie w dniach 30.07.-02.08. 2012 r. zorganizował i przeprowadził szkolenie pn. „Finanse publiczne i dyscyplina finansów publicznych w praktyce” dla 10 pracowników Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej w Green Hotel & SPA w Sąspowie.

Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu „STAROSTWO RAWSKIE – PRZYJAZNE OBYWATELOM, NOWOCZESNE I SKUTECZNE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej na podstawie umowy o dofinansowanie nr  UDA-POKL.05.02.01-00-043/11-00.

Szkolenie przeprowadzone zostało przez  Pana Bernarda Jarasza. Umiejętności praktyczne zdobyte podczas szkolenia  zweryfikowane zostały na podstawie przeprowadzonych przez trenera ćwiczeń obejmujących m.in. rozwiązywanie zadań i kazusów ściśle związanych z problematyką szkolenia.

 

  • autor: B.M., data: 2012.11.13

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.