Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Data i imieniny

Dziś jest: poniedziałek, 16 grudnia 2019
Imieniny: Zdzisława, Adelajdy

Ułatwienia dostępu

Odnośniki

Banery

  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Termomodernizacja Kompleksu Budynków Szpitala Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej
  • Unia Europejska - informacje o projektach realizowanych przy współudziale środków unijnych
  • Program Operacyjny Kapitał Ludzki
  • Geoportal
  • Regionalny System Ostrzegania

Promobox

Nawigacja

Jesteś tu:

Treść strony

Szkolenie „Język angielski w administracji” 

W ramach projektu „STAROSTWO RAWSKIE – PRZYJAZNE OBYWATELOM, NOWOCZESNE I SKUTECZNE” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej w okresie od 12 marca 2012 r. do 17 października 2012 r. zorganizowany został kurs „Język angielski w administracji” dla 12 pracowników urzędu.

Zajęcia odbywały się w siedzibie Beneficjenta. Łącznie przeprowadzono 60 godzin dydaktycznych. Kurs zorganizowany został przez M&MS Maja Sobotka z siedzibą w Łodzi Oddział w Rawie Mazowieckiej. Kurs przeprowadzony został przez lektorów języka angielskiego: Panią Maję Sobotka oraz Panią Ninę Czarnecką – Pałka.

Panią Maja Sobotka oraz Pani Nina Czarnecka – Pałka wykazały się ogromnym doświadczeniem, zaangażowaniem i wiedzą merytoryczną. Profesjonalne oraz rzetelne podejście zagwarantowały wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia oraz zadowolenie uczestników.

Słuchacze kursu opanowali materiał objęty programem kursu na poziomie A1.

  • autor: B.M., data: 2012.11.13

Powrót

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.