foto

Protokół z Etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „ Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda ” przeprowadzonego w dniu 24.03.2010 r. w Starostwie Powiatowym.

Relacja z Międzypaństwowego Meczu Piłki Siatkowej Juniorów POLSKA – CZECHY

foto

W sobotę 20 marca o godz. 16:00 w rawskiej hali Milenium odbył się oficjalny Międzypaństwowy Mecz Piłki Siatkowej Juniorów POLSKA – CZECHY .
W pierwszym secie zwycięstwo odniosła Polska reprezentacja, dwa następne wygrała reprezentacja Czeska i gdy wydawało się, że Czesi zwyciężą w czwartym secie przy ogłuszającym dopingu ze strony kibiców nasza reprezentacja zdołała wyrównać i wygrać seta, doprowadzając do TIE-BREAKA , którego wygrali kończąc mecz z wynikiem 3:2 dla Polskiej reprezentacji.
Kolejne warsztaty w ramach Rawskiego Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego i aktywizacji rynku pracy